De Hilversumse Tandartsdag

 

Op zaterdag 25 januari 2025 vond de eerste Tandartsdag Hilversum plaats.

De Tandartsendag is al jaren een succes in Rotterdam. De Tandartsendag in Hilversum wordt georganiseerd door Stichting Anders het Gooi en SUNHilversum.

Een groep betrokken tandartsen, Van Linschoten tandartsen, Verhaeg Tandartsen, Stokvis en Huisman, Centrum Tandheelkunde Hilversum en voor de opvolging Tandartspraktijk Jasmijn Bloemen hebben aan deze dag meegedaan. Vanuit de praktijk hebben zij kosteloos noodbehandelingen gedaan bij mensen die de financiële middelen niet hebben.

Deze dag is bedoeld voor Hilversummers ouder dan 18 jaar, met acute of pijnklachten in het gebit en onvoldoende financiële middelen om naar de tandarts te gaan. Aanmelden kan alleen via www.socialetandarts.nl/hilversum.

Het is de eerste Tandartsdag van Hilversum en we kijken er naar uit om op basis van de ervaringen een goed plan te maken voor de rest van het jaar.

 

 

Publicatiedatum: 31-01-2025


Terug naar overzicht

Uw tandarts in Hilversum

Wilt u meer weten over ons en onze praktijk?

Neem contact met ons op